Warszawa - Oficjalny portal turystyczny m.st. Warszawy - Strona główna
Nagroda: European Best Destination 2023

Zakupy

Centra handlowe, kameralne butiki, pchle targi i festiwale autorskiej mody – Warszawa to idealne miejsce na zakupy. Znajdziesz tutaj światowe marki, jak i kolekcje niszowych projektantów. Warto także odwiedzić autorskie pracownie z polskim designem. Jeśli szukasz specjalnych ofert, wybierz się do jednego z warszawskich outletów.

W największych centrach handlowych w Warszawie możesz spędzić długie godziny. Mieszczą się tu popularne sklepy polskich i światowych marek, jak również butiki z modą na najwyższym poziomie.
Po zakupach możesz wybrać się do kina czy restauracji.

Szukasz unikatowych produktów i autorskich kolekcji? Wybierz się na najmodniejsze ulice w centrum Warszawy. Znajdziesz tam butiki polskich projektantów, sklepy z designem i lokalnymi markami biżuteryjnymi.

Jesteś miłośnikiem topowych światowych marek? Odwiedź okolice placu Trzech Krzyży, budynku Metropolitan oraz luksusowy dom handlowy Vitkac, gdzie zrobisz zakupy w ekskluzywnych sklepach z modą i wyposażeniem wnętrz.

Idealne miejsca dla tropicieli okazji i promocji. Znajdziesz tu sklepy najpopularniejszych światowych marek z końcówkami kolekcji. Choć znajdują się poza ścisłym centrum, dojazd do nich komunikacją miejską zajmie Ci mniej niż godzinę.