Warszawa - Oficjalny portal turystyczny m.st. Warszawy - Strona główna
Nagroda: European Best Destination 2023

Warszawa nocą

Nocą Warszawa tętni życiem i dobrą zabawą! Czekają na ciebie popularne miejsca spotkań przy placu Zbawiciela oraz wyjątkowe bary i kluby nad Wisłą – latem to tutaj bawi się miasto. Jeśli chcesz zaszaleć, wybierz się do imprezowych zagłębi stolicy przy ulicach Parkingowej, Nowogrodzkiej i Mazowieckiej, jednej z knajpek na warszawskiej Pradze lub w popularnych Pawilonach na Nowym Świecie. Warto też spojrzeć na Warszawę z klubów na szczytach wieżowców.

Jeśli lubisz zabawę „pod chmurką” i muzykę na żywo, wybierz się nad Wisłę. Najwięcej klubów i barów działa na odcinku pomiędzy mostem Poniatowskiego a cyplem Czerniakowskim przy bulwarze Flotylli Wiślanej.

W oryginalnie urządzonych klubach i barach działających w dawnych fabrykach i stuletnich kamienicach weźmiesz udział w koncertach niszowych zespołów i imprezach tematycznych.

Popularne zagłębie studenckie. Wejdź w bramę przy ul. Nowy Świat 22/28 i spędź czas w jednym z dwudziestu pubów i koktajlbarów, w których goście bawią się od wczesnych godzin wieczornych do świtu.

Nagrania z list przebojów, hity minionych dekad czy jazz na żywo – w śródmiejskich klubach spędzisz wieczór przy muzyce, która wprawi Cię w dobry nastrój.