Warszawa - Oficjalny portal turystyczny m.st. Warszawy - Strona główna
Nagroda: European Best Destination 2023

Klauzula informacyjna (RODO)

Mając na względzie treść art. 13 Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej: ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), uprzejmie wskazujemy, że:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozyskujemy w związku z Twoją aktywnością na Portalu turystycznym funkcjonującym w domenie go2warsaw.pl, a także w ramach kontaktu (telefonicznego, mailowego), jaki z nami nawiązujesz, jest Stołeczne Biuro Turystyki zwany dalej: „Administratorem”.
  2. Z Administratorem możesz się skontaktować bezpośrednio, pisząc na adres: Pl. Defilad 1 (X piętro, pok. 1051), 00-901 Warszawa, e-mail: sekretariat@go2warsaw.pl lub za pośrednictwem powołanego przez niego Inspektora Ochrony Danych, pisząc na adres e-mail: iod@go2warsaw.pl.
  3. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie, jak również abyś mógł w pełni korzystać z funkcjonalności Portalu turystycznego.
  4. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  5. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.